Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > 3186FE332M400MPC1
3186FE332M400MPC1
3186FE332M400MPC1 Cornell Dubilier - CDE
3186-2944575.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 3300uF 400V 20%
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3186FE332M400MPC1 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.125" (28.58mm), Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 4.125" (104.78mm), Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 400 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3186FE332M400MPC1 3186FE332M400MPC1 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 3186.pdf Description: CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.125" (28.58mm)
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 4.125" (104.78mm)
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 400 V