Produkte > HUBER+SUHNER, INC. > 32041E-29171SVCR3-29094CR-12
32041E-29171SVCR3-29094CR-12
32041E-29171SVCR3-29094CR-12 Huber+Suhner, Inc.
download
Hersteller: Huber+Suhner, Inc.
Description: VITA 67.3 ASSEMBLY 26.5 GHZ MICR
Packaging: Bag
Color: Silver
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to SMPS
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 1.96mm OD Coaxial Cable
1st Connector: SMPS Jack
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 26.5 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 32041E-29171SVCR3-29094CR-12 Huber+Suhner, Inc.
Description: VITA 67.3 ASSEMBLY 26.5 GHZ MICR, Packaging: Bag, Color: Silver, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMA to SMPS, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 1.96mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: SMPS Jack, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 26.5 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
32041E-29171SVCR3-29094CR-12 32041E-29171SVCR3-29094CR-12 Hersteller : HUBER+SUHNER H_S_32041E_29171SVCR3_29094CR_12_EN.pdf RF Cable Assemblies 32041E-29171SVCR3-29094CR-12, VITA 67.3 SMPS (female), SMA (male), 50 Ohm, 26.5 GHz, 12 in, 304.8 mm