Produkte > CNC TECH > 3221-14-0300-00-TR
3221-14-0300-00-TR
3221-14-0300-00-TR CNC Tech
3221-XX-0300-00-TR_.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: CONN HEADER SMD 14POS 1.27MM
Voltage Rating: 50VAC/DC
Current Rating (Amps): 1A (AC/DC)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 14
Number of Rows: 2
Style: Board to Cable/Wire
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Shape: Square
Insulation Height: 0.213" (5.40mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm)
auf Bestellung 6300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3221-14-0300-00-TR CNC Tech
Description: CONN HEADER SMD 14POS 1.27MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Keying Slot, Pick and Place, Connector Type: Header, Voltage Rating: 50VAC/DC, Current Rating (Amps): 1A (AC/DC), Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 14, Number of Rows: 2, Style: Board to Cable/Wire, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Brass, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: FLASH, Contact Finish - Post: Gold, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Insulation Height: 0.213" (5.40mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Polyamide (PA9T), Nylon 9T, Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3221-14-0300-00-TR 3221-14-0300-00-TR Hersteller : CNC Tech 3221-XX-0300-00-TR_.pdf Description: CONN HEADER SMD 14POS 1.27MM
Voltage Rating: 50VAC/DC
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 14
Number of Rows: 2
Style: Board to Cable/Wire
Insulation Color: Black
Contact Shape: Square
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
auf Bestellung 7141 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
3221-14-0300-00-TR 3221-14-0300-00-TR Hersteller : CNC Technology 3221-xx-0300-00-tr.pdf Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 14 POS 1.27mm Solder ST Top Entry SMD T/R
Mindestbestellmenge: 50
auf Bestellung 122 Stücke: