Produkte > CNC TECH > 3239-20-1-0500-005-1-TS
3239-20-1-0500-005-1-TS
3239-20-1-0500-005-1-TS CNC Tech
3239-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 20AWG BLUE
Packaging: Spool
Features: High Temperature, Oil Resistant
Voltage: 3000V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber
Conductor Strand: 21/0.0071"
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.088" (2.24mm)
Ratings: UL Style 3239
Jacket (Insulation) Thickness: 0.025" (0.63mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Blue
Part Status: Active
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3239-20-1-0500-005-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 20AWG BLUE, Packaging: Spool, Features: High Temperature, Oil Resistant, Voltage: 3000V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Conductor Strand: 21/0.0071", Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.088" (2.24mm), Ratings: UL Style 3239, Jacket (Insulation) Thickness: 0.025" (0.63mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Blue, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3239-20-1-0500-005-1-TS 3239-20-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Technology 4362203918387123ul203239203kv2020awg.pdf Hook-up Wire 20AWG 152.4m 1.95mm Tinned Copper 3000V Reel
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 208
Mindestbestellmenge: 208
auf Bestellung 7 Stücke: