Produkte > CNC TECH > 3239-22-1-0500-005-1-TS
3239-22-1-0500-005-1-TS
3239-22-1-0500-005-1-TS CNC Tech
3239-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 22AWG BLUE
Features: High Temperature, Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 3000V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber
Conductor Strand: 17/0.0063"
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.081" (2.06mm)
Ratings: UL Style 3239
Jacket (Insulation) Thickness: 0.025" (0.63mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Blue
auf Bestellung 7000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3239-22-1-0500-005-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 22AWG BLUE, Features: High Temperature, Oil Resistant, Packaging: Spool, Voltage: 3000V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Conductor Strand: 17/0.0063", Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.081" (2.06mm), Ratings: UL Style 3239, Jacket (Insulation) Thickness: 0.025" (0.63mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Blue.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3239-22-1-0500-005-1-TS 3239-22-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Technology 3239-22-1-0500-007-1-ts.pdf Hook-up Wire 22AWG 152.4m 1.75mm Tinned Copper 3000V Reel
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis