3250HV800-R
3250HV800-R Eaton - Electronics Division
eaton-3250hv-high-voltage-smd-brick-fuse-data-sheet-elx1439.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FUSE FAST ACT 0.8 A 1000 VDC SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, Square End Block
Size / Dimension: 1.268" L x 0.198" W x 0.198" H (32.20mm x 5.03mm x 5.03mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 10kA
Current Rating (Amps): 800 mA
Voltage Rating - DC: 1 kV
Melting I²t: 0.57
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3250HV800-R Eaton - Electronics Division
Description: FUSE FAST ACT 0.8 A 1000 VDC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Square End Block, Size / Dimension: 1.268" L x 0.198" W x 0.198" H (32.20mm x 5.03mm x 5.03mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cURus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 10kA, Current Rating (Amps): 800 mA, Voltage Rating - DC: 1 kV, Melting I²t: 0.57.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3250HV800-R 3250HV800-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-3250hv-high-voltage-smd-brick-fuse-data-sheet-elx1439.pdf Description: FUSE FAST ACT 0.8 A 1000 VDC SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 800 mA
Voltage Rating - DC: 1 kV