Produkte > CNC TECH > 3266-18-1-0500-005-1-TS
3266-18-1-0500-005-1-TS
3266-18-1-0500-005-1-TS CNC Tech
UL3266%20AWG%2020.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG BLU 500'
Packaging: Spool
Features: Oil Resistant
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (XLPE), Irradiated
Conductor Strand: 34/0.0071"
Operating Temperature: -10°C ~ 125°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.083" (2.11mm)
Ratings: UL Style 3266
Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Blue
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3266-18-1-0500-005-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG BLU 500', Packaging: Spool, Features: Oil Resistant, Voltage: 300V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (XLPE), Irradiated, Conductor Strand: 34/0.0071", Operating Temperature: -10°C ~ 125°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.083" (2.11mm), Ratings: UL Style 3266, Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Blue, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 3266-18-1-0500-005-1-TS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3266-18-1-0500-005-1-TS 3266-18-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Technology 173ul326620awg2018.pdf Hook-up Wire 18AWG 152.4m 2.2mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 1197 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
auf Bestellung 1197 Stücke: