Produkte > CNC TECH > 3266-20-1-0500-005-1-TS
3266-20-1-0500-005-1-TS
3266-20-1-0500-005-1-TS CNC Tech
UL3266%20AWG%2020.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 20AWG BLU 100'
Packaging: Spool
Features: Oil Resistant
Voltage: 300V
Length: 100.0' (30.5m)
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (XLPE), Irradiated
Conductor Strand: 21/0.0071"
Operating Temperature: -10°C ~ 125°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.073" (1.85mm)
Ratings: UL Style 3266
Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Blue
Part Status: Discontinued at Digi-Key
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3266-20-1-0500-005-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 20AWG BLU 100', Packaging: Spool, Features: Oil Resistant, Voltage: 300V, Length: 100.0' (30.5m), Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (XLPE), Irradiated, Conductor Strand: 21/0.0071", Operating Temperature: -10°C ~ 125°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.073" (1.85mm), Ratings: UL Style 3266, Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Blue, Part Status: Discontinued at Digi-Key.
Weitere Produktangebote 3266-20-1-0500-005-1-TS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3266-20-1-0500-005-1-TS 3266-20-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Technology 303ul326620awg2020.pdf Hook-up Wire 20AWG 152.4m 1.95mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 106 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
auf Bestellung 2499 Stücke: