32FD3705A-F
32FD3705A-F Cornell Dubilier - CDE
MPF.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 5uF 370V 10%
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 32FD3705A-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 5UF 10% 370VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Requires Holder/Bracket, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: Motor Run, Lead Spacing: 0.813" (20.64mm), Termination: Quick Connect, Disconnect, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 370V, Height - Seated (Max): 2.440" (61.98mm), Part Status: Active, Capacitance: 5 µF, Size / Dimension: 2.156" L x 1.313" W (54.76mm x 33.35mm), Lip, Capacitance: 5µF, Size / Dimension: 2.156" L x 1.313" W (54.76mm x 33.35mm), Lip.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
32FD3705A-F 32FD3705A-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) MPF.pdf Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 5uF 370V 10%
auf Bestellung 17 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
32FD3705A-F 32FD3705A-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MPF.pdf Description: CAP FILM 5UF 10% 370VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: Motor Run
Lead Spacing: 0.813" (20.64mm)
Termination: Quick Connect, Disconnect
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 370V
Height - Seated (Max): 2.440" (61.98mm)
Part Status: Active
Capacitance: 5 µF
Size / Dimension: 2.156" L x 1.313" W (54.76mm x 33.35mm), Lip
Capacitance: 5µF