Produkte > MURATA ELECTRONICS > LQW2BASR33G00L
LQW2BASR33G00L
LQW2BASR33G00L Murata Electronics
JELF243A-0084.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Description: FIXED IND 330NH 310MA 1.4 OHM
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2015 Metric)
Size / Dimension: 0.082" L x 0.060" W (2.09mm x 1.53mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.4Ohm Max
Q @ Freq: 48 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 650MHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 310 mA
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQW2BASR33G00L Murata Electronics
Description: FIXED IND 330NH 310MA 1.4 OHM, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2015 Metric), Size / Dimension: 0.082" L x 0.060" W (2.09mm x 1.53mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.4Ohm Max, Q @ Freq: 48 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 650MHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm), Part Status: Active, Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 310 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQW2BASR33G00L LQW2BASR33G00L Hersteller : Murata lqw2basr33g00.pdf Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.33uH 2% 100MHz 48Q-Factor Non Magnetic 0.31A 1.4Ohm DCR 0805 T/R
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 690
LQW2BASR33G00L LQW2BASR33G00L Hersteller : Murata Electronics JELF243A-0084.pdf Description: FIXED IND 330NH 310MA 1.4 OHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 48 @ 250MHz
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 310 mA
Mindestbestellmenge: 67
LQW2BASR33G00L LQW2BASR33G00L Hersteller : Murata Electronics JELF243A-0084.pdf RF Inductors - SMD 330 NH 2%
Mindestbestellmenge: 11
330nH 310mA 0402 (LQW2BASR33G00L) )
Produktcode: 189562
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Drosseln > Induktivität 0402
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar