Produkte > MURATA > GRM2165C2A331JA01D
GRM2165C2A331JA01D
GRM2165C2A331JA01D Murata
grm2165c2a331ja01.pdf
Hersteller: Murata
Cap Ceramic 330pF 100V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C T/R
auf Bestellung 19476 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3368
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GRM2165C2A331JA01D Murata
Description: CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.028" (0.70mm), Capacitance: 330 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GRM2165C2A331JA01D GRM2165C2A331JA01D Hersteller : Murata grm2165c2a331ja01.pdf Cap Ceramic 330pF 100V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
GRM2165C2A331JA01D GRM2165C2A331JA01D Hersteller : Murata Electronics GRM2165C2A331JA01-01.pdf Description: CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.028" (0.70mm)
Capacitance: 330 pF
Mindestbestellmenge: 926
GRM2165C2A331JA01D GRM2165C2A331JA01D Hersteller : Murata Electronics GRM2165C2A331JA01-01A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 330 pF 100 VDC 5% 0805 C0G (NP0)
Mindestbestellmenge: 9
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Applications: General Purpose
Capacitance: 330 pF
Mindestbestellmenge: 56
330pF 100V COG 5% 0805 (GRM2165C2A331JA01D-Murata)