Produkte > CNC TECH > 3321-18-1-0500-001-1-TS
3321-18-1-0500-001-1-TS
3321-18-1-0500-001-1-TS CNC Tech
CnC-UL3321-500ft.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG BLK FOOT
Packaging: Spool
Voltage: 600V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (XLPE), Irradiated
Conductor Strand: 34/0.0071"
Operating Temperature: 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.110" (2.79mm)
Ratings: UL Style 3321
Jacket (Insulation) Thickness: 0.032" (0.81mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Black
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3321-18-1-0500-001-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG BLK FOOT, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 600V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (XLPE), Irradiated, Conductor Strand: 34/0.0071", Operating Temperature: 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.110" (2.79mm), Ratings: UL Style 3321, Jacket (Insulation) Thickness: 0.032" (0.81mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Black.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 600V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 18 AWG
Conductor Strand: 34/0.0071"
Operating Temperature: 150°C
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 3321