Produkte > CNC TECH > 3321-24-1-0500-006-1-TS
3321-24-1-0500-006-1-TS
3321-24-1-0500-006-1-TS CNC Tech
CnC-UL3321-500ft.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 24AWG BRN FOOT
Packaging: Spool
Voltage: 600V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (XLPE), Irradiated
Conductor Strand: 11/0.0063"
Operating Temperature: 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.086" (2.18mm)
Ratings: UL Style 3321
Jacket (Insulation) Thickness: 0.032" (0.81mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Brown
auf Bestellung 3500 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3321-24-1-0500-006-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 24AWG BRN FOOT, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 600V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 24 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (XLPE), Irradiated, Conductor Strand: 11/0.0063", Operating Temperature: 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.086" (2.18mm), Ratings: UL Style 3321, Jacket (Insulation) Thickness: 0.032" (0.81mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Brown.
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 600V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 24 AWG
Conductor Strand: 11/0.0063"
Operating Temperature: 150°C
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 3321