333MSR102K
333MSR102K Cornell Dubilier Knowles
MSR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 1KVDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.768" L x 0.374" W (19.50mm x 9.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 333MSR102K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 1KVDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.768" L x 0.374" W (19.50mm x 9.50mm).
Weitere Produktangebote 333MSR102K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
333MSR102K 333MSR102K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MSR-2944745.pdf Film Capacitors 0.033uF 10% tol. FILM