333MSR400K
333MSR400K CDE / Illinois Capacitor
MSR-2944745.pdf
Hersteller: CDE / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.033uF 400V 10%
auf Bestellung 73 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 333MSR400K CDE / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.03UF 10% 400VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.03 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.256" W (13.00mm x 6.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
333MSR400K 333MSR400K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MSR.pdf Description: CAP FILM 0.03UF 10% 400VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.03 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.256" W (13.00mm x 6.50mm)