333MSR630KC6
333MSR630KC6 Cornell Dubilier Knowles
MSR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.728" L x 0.256" W (18.50mm x 6.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 333MSR630KC6 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.728" L x 0.256" W (18.50mm x 6.50mm).
Weitere Produktangebote 333MSR630KC6
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
333MSR630KC6 333MSR630KC6 Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MSR.pdf Film Capacitors 0.033uF 10% tol. FILM