333PPR102KE
333PPR102KE Cornell Dubilier Knowles
PPR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.03UF 10% 1KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Commutation; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 630V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Capacitance: 0.03 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
auf Bestellung 3901 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 333PPR102KE Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.03UF 10% 1KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Commutation; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 630V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Capacitance: 0.03 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm).
Weitere Produktangebote 333PPR102KE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
333PPR102KE 333PPR102KE Hersteller : CDE / Illinois Capacitor PPR-2944739.pdf Film Capacitors 0.033uF 10% tol. FILM