334HC2800K2SM6
334HC2800K2SM6 Cornell Dubilier Knowles
HC2.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 800VAC CHASS
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Conduction Cooled; High Pulse, DV/DT
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 800V
Height - Seated (Max): 1.201" (30.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 0.8 mOhms
Size / Dimension: 2.677" L x 1.189" W (68.00mm x 30.20mm)
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 334HC2800K2SM6 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 800VAC CHASS, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Conduction Cooled; High Pulse, DV/DT, Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 800V, Height - Seated (Max): 1.201" (30.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 0.8 mOhms, Size / Dimension: 2.677" L x 1.189" W (68.00mm x 30.20mm).
Weitere Produktangebote 334HC2800K2SM6
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
334HC2800K2SM6 334HC2800K2SM6 Hersteller : CDE / Illinois Capacitor HC2-2944688.pdf Film Capacitors 0.33uF 800Vac 200KVAR 2SM6