334MKP275KA
334MKP275KA Cornell Dubilier Knowles
MKP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 310VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.563" (14.30mm)
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.591" L x 0.335" W (15.00mm x 8.50mm)
auf Bestellung 4996 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 334MKP275KA Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 310VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.563" (14.30mm), Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.591" L x 0.335" W (15.00mm x 8.50mm).
Weitere Produktangebote 334MKP275KA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
334MKP275KA 334MKP275KA Hersteller : Cornell Dubilier mkp.pdf SAFETY AGENCY APPROVED RADIAL LEAD
Produkt ist nicht verfügbar
334MKP275KA 334MKP275KA Hersteller : Illinois Capacitor / CDE MKP%20series-553031.pdf Film Capacitors 0.33uF 10% tol. FILM
Produkt ist nicht verfügbar
334MKP275KA 334MKP275KA Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MKP.pdf Safety Capacitors 0.33uF 10% tol. FILM