334MPW160K
334MPW160K Cornell Dubilier - CDE
MPW-2944690.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 0.33uF 160V 10% FILM/IC
auf Bestellung 3173 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 334MPW160K Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 160VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 90V, Voltage Rating - DC: 160V, Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.807" L (8.50mm x 20.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
334MPW160K 334MPW160K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MPW.pdf Film Capacitors 0.33uF 160V 10% FILM/IC
auf Bestellung 2818 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
334MPW160K 334MPW160K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MPW.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 10% 160VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 90V
Voltage Rating - DC: 160V
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.807" L (8.50mm x 20.50mm)
Mindestbestellmenge: 7
334MPW160K 334MPW160K Hersteller : Cornell Dubilier mpw.pdf Cap Film 0.33uF 160V PP 10%( 8.5 X 20.5mm) Axial 176.839 Ohm 105°C