334MSR250K
334MSR250K Knowles / Illinois Capacitor
MSR.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.33uF 250V 10%
auf Bestellung 2461 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 334MSR250K Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 1.004" (25.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 1.280" L x 0.630" W (32.50mm x 16.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
334MSR250K 334MSR250K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MSR.pdf Film Capacitors 0.33uF 250V 10%
auf Bestellung 3579 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
334MSR250K 334MSR250K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MSR.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 1.004" (25.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 1.280" L x 0.630" W (32.50mm x 16.00mm)
Mindestbestellmenge: 15
334MSR250K 334MSR250K Hersteller : Cornell Dubilier msr.pdf Cap Film 0.33uF 250V PET 10%( 18.5 X 7 X 12mm) Radial 15mm 125°C