334PPB102K
334PPB102K Knowles / Illinois Capacitor
PPB.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.33uF 1kV 10%
auf Bestellung 221 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 334PPB102K Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 1KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Commutation; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 600V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 1.102" (28.00mm), Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 1.673" L x 0.669" W (42.50mm x 17.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
334PPB102K 334PPB102K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles PPB.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 10% 1KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Commutation; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 600V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 1.102" (28.00mm)
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 1.673" L x 0.669" W (42.50mm x 17.00mm)
auf Bestellung 4980 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
334PPB102K 334PPB102K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor PPB.pdf Film Capacitors 0.33uF 1kV 10%