Produkte > PAKTRON > 335K100RA4-FA
335K100RA4-FA
335K100RA4-FA Paktron
RA_Angstor_68027154.pdf
Hersteller: Paktron
Description: CAPACITOR MLP 3.3UF 100V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR, High Temperature
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: EMI, RFI Suppression; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 80V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.350" (8.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 6 mOhms
Size / Dimension: 0.449" L x 0.248" W (11.40mm x 6.30mm)
auf Bestellung 2139 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 335K100RA4-FA Paktron
Description: CAPACITOR MLP 3.3UF 100V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, High Temperature, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: EMI, RFI Suppression; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 80V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.350" (8.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 6 mOhms, Size / Dimension: 0.449" L x 0.248" W (11.40mm x 6.30mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
335K100RA4-FA Hersteller : Pancon Corporation RA_Angstor_68027154.pdf Cap Film 3.3uF 100V PET 10%( 11.4 X 6.3 X 8.9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 125C Bulk
auf Bestellung 656 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 29
335K100RA4-FA 335K100RA4-FA Hersteller : Cornell Dubilier - CDE RA-Angstor-1091002.pdf Film Capacitors 3.3uF 100V Metalized Polyester