335MWR050K
335MWR050K CDE / Illinois Capacitor
MWR-2944785.pdf
Hersteller: CDE / Illinois Capacitor
Film Capacitors 3.3uF 50V 10%
auf Bestellung 2483 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 335MWR050K CDE / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 3.3UF 10% 50VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 536 mOhms, Size / Dimension: 0.394" Dia x 0.807" L (10.00mm x 20.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
335MWR050K 335MWR050K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MWR.pdf Description: CAP FILM 3.3UF 10% 50VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 536 mOhms
Size / Dimension: 0.394" Dia x 0.807" L (10.00mm x 20.50mm)