Produkte > CORNELL DUBILIER > 335MWR400K
335MWR400K
335MWR400K Cornell Dubilier
mwr.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 3.3uF 400V PET 10%( 22.5 X 47mm) Axial 105°C
auf Bestellung 490 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 78
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 335MWR400K Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 3.3UF 10% 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 536 mOhms, Size / Dimension: 0.886" Dia x 1.850" L (22.50mm x 47.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
335MWR400K 335MWR400K Hersteller : Cornell Dubilier mwr.pdf Cap Film 3.3uF 400V PET 10%( 22.5 X 47mm) Axial 105°C
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 49
auf Bestellung 100 Stücke:
Mindestbestellmenge: 48
auf Bestellung 1100 Stücke:
Mindestbestellmenge: 100
auf Bestellung 50 Stücke:
Mindestbestellmenge: 37
335MWR400K 335MWR400K Hersteller : Illinois Capacitor mwr.pdf Cap Film 3.3uF 400V PET 10%( 22.5 X 47mm) Axial 105°C
auf Bestellung 1250 Stücke:
Mindestbestellmenge: 50
335MWR400K 335MWR400K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MWR.pdf Film Capacitors 3.3uF 400V 20%
335MWR400K 335MWR400K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MWR.pdf Description: CAP FILM 3.3UF 10% 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 536 mOhms
Size / Dimension: 0.886" Dia x 1.850" L (22.50mm x 47.00mm)