335TMA250M
335TMA250M Cornell Dubilier Knowles
TMA.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 3.3UF 20% 250V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.630" L (8.00mm x 16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 100.477Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 250 V
Ripple Current @ Low Frequency: 24 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 48 mA @ 50 kHz
auf Bestellung 5630 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 335TMA250M Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 3.3UF 20% 250V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.630" L (8.00mm x 16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 100.477Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 250 V, Ripple Current @ Low Frequency: 24 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 48 mA @ 50 kHz.
Weitere Produktangebote 335TMA250M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
335TMA250M 335TMA250M Hersteller : CDE / Illinois Capacitor TMA_series-553041.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Axial Leaded 3.3uF 250V 20% tol. ELECTROLYTIC