336TTA025M
336TTA025M Knowles / Illinois Capacitor
TTA.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded 33uF 25V 20% LYTICS/IC
auf Bestellung 2525 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 336TTA025M Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 33UF 20% 25V AXIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 8.0381Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 80 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 122.4 mA @ 50 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
336TTA025M 336TTA025M Hersteller : Cornell Dubilier Knowles TTA.pdf Description: CAP ALUM 33UF 20% 25V AXIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 8.0381Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 80 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 122.4 mA @ 50 kHz