336TTA050M
336TTA050M Knowles / Illinois Capacitor
TTA.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded 33uF 50V 20%
auf Bestellung 2419 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 336TTA050M Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 33UF 20% 50V AXIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia x 0.630" L (6.30mm x 16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.0286Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 115 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 175.95 mA @ 50 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
336TTA050M 336TTA050M Hersteller : Cornell Dubilier Knowles TTA.pdf Description: CAP ALUM 33UF 20% 50V AXIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia x 0.630" L (6.30mm x 16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.0286Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 115 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 175.95 mA @ 50 kHz
auf Bestellung 2319 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
336TTA050M 336TTA050M Hersteller : CORNELL DUBILIER TTA.pdf Description: CORNELL DUBILIER - 336TTA050M - ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 33UF, 50V, 20%, AXIAL