336TTA450M
336TTA450M Cornell Dubilier Knowles
TTA.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 33UF 20% 450V AXIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia x 1.614" L (16.00mm x 41.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 12.5596Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 230 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 351.9 mA @ 50 kHz
auf Bestellung 374 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 336TTA450M Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 33UF 20% 450V AXIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia x 1.614" L (16.00mm x 41.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 12.5596Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 230 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 351.9 mA @ 50 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
336TTA450M 336TTA450M Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor TTA.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded 33uF 450V 20%
auf Bestellung 120 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
336TTA450M 336TTA450M Hersteller : CORNELL DUBILIER CDUB-S-A0013673935-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: CORNELL DUBILIER - 336TTA450M - ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 33UF, 45