337TTA063M
337TTA063M Cornell Dubilier Knowles
TTA.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 330UF 20% 63V AXIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.512" Dia x 1.024" L (13.00mm x 26.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 502mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 650 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 897 mA @ 50 kHz
auf Bestellung 1833 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 337TTA063M Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 330UF 20% 63V AXIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.512" Dia x 1.024" L (13.00mm x 26.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 502mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 650 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 897 mA @ 50 kHz.
Weitere Produktangebote 337TTA063M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
337TTA063M 337TTA063M Hersteller : CDE / Illinois Capacitor TTA.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded 330uF 63 Volts 20% LYTICS/IC