337XMPL2R5MG19
337XMPL2R5MG19 Cornell Dubilier Knowles
XMPL.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Decoupling
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Ripple Current @ High Frequency: 3 A @ 100 kHz
auf Bestellung 7000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 337XMPL2R5MG19 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD, Packaging: Cut Tape (CT), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Decoupling, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, Ripple Current @ High Frequency: 3 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
337XMPL2R5MG19 337XMPL2R5MG19 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles XMPL.pdf Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: Decoupling
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
auf Bestellung 7000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
337XMPL2R5MG19 337XMPL2R5MG19 Hersteller : CDE / Illinois Capacitor XMPL.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 330uF 2.5V 20% tol. POLYMER