Produkte > CNC TECH > 3385-18-1-0500-006-1-TS
3385-18-1-0500-006-1-TS
3385-18-1-0500-006-1-TS CNC Tech
3385-18-1-0500-0xx-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG 300V BRN 50'
Features: Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (XLPE), Irradiated
Conductor Strand: 34/0.0071"
Operating Temperature: -10°C ~ 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.083" (2.11mm)
Ratings: UL Style 3385
Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Brown
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3385-18-1-0500-006-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG 300V BRN 50', Features: Oil Resistant, Packaging: Spool, Voltage: 300V, Length: 50.00' (15.24m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (XLPE), Irradiated, Conductor Strand: 34/0.0071", Operating Temperature: -10°C ~ 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.083" (2.11mm), Ratings: UL Style 3385, Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Brown.
Weitere Produktangebote 3385-18-1-0500-006-1-TS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3385-18-1-0500-006-1-TS 3385-18-1-0500-006-1-TS Hersteller : CNC Technology 366ul338520awg2018.pdf Hook-up Wire 18AWG 152.4m 2.2mm Tinned Copper 300V Reel