Produkte > CNC TECH > 3385-20-1-0500-006-1-TS
3385-20-1-0500-006-1-TS
3385-20-1-0500-006-1-TS CNC Tech
3385-20-1-0500-0xx-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 20AWG 300V BRN 50'
Packaging: Spool
Features: Oil Resistant
Voltage: 300V
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (XLPE), Irradiated
Conductor Strand: 21/0.0071"
Operating Temperature: -10°C ~ 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.073" (1.85mm)
Ratings: UL Style 3385
Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Brown
auf Bestellung 2 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3385-20-1-0500-006-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 20AWG 300V BRN 50', Packaging: Spool, Features: Oil Resistant, Voltage: 300V, Length: 50.00' (15.24m), Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (XLPE), Irradiated, Conductor Strand: 21/0.0071", Operating Temperature: -10°C ~ 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.073" (1.85mm), Ratings: UL Style 3385, Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Brown.
Features: Oil Resistant
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 20 AWG
Conductor Strand: 21/0.0071"
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 3385
Jacket Color: Brown
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
3385-20-1-0500-006-1-TS 3385-20-1-0500-006-1-TS Hersteller : CNC Technology 449ul338520awg2020.pdf Hook-up Wire 20AWG 152.4m 1.95mm Tinned Copper 300V Reel