Produkte > CNC TECH > 3386-20-1-0500-006-1-TS
3386-20-1-0500-006-1-TS
3386-20-1-0500-006-1-TS CNC Tech
3386-20-1-0500-0xx-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 20AWG BRN 50'
Features: Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 600V
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (XLPE), Irradiated
Conductor Strand: 34/0.0071"
Operating Temperature: -10°C ~ 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.102" (2.59mm)
Ratings: UL Style 3386
Jacket (Insulation) Thickness: 0.030" (0.76mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Brown
auf Bestellung 2 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3386-20-1-0500-006-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 20AWG BRN 500', Features: Oil Resistant, Packaging: Spool, Voltage: 600V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (XLPE), Irradiated, Conductor Strand: 34/0.0071", Operating Temperature: -10°C ~ 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.102" (2.59mm), Ratings: UL Style 3386, Jacket (Insulation) Thickness: 0.030" (0.76mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Brown.
Weitere Produktangebote 3386-20-1-0500-006-1-TS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3386-20-1-0500-006-1-TS 3386-20-1-0500-006-1-TS Hersteller : CNC Technology 16983386-20-1-0500-001-1-ts.pdf Hook-up Wire 20AWG 152.4m 2.7mm Tinned Copper 600V Reel
Produkt ist nicht verfügbar
Features: Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 600V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 20 AWG
Conductor Strand: 34/0.0071"
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 3386