Produkte > CORNELL DUBILIER > 338TMA025M
338TMA025M
338TMA025M Cornell Dubilier
tma.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 3300uF 25V 20% (16 X 31mm) Axial 0.111 Ohm 1200mA 2000h 105°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 338TMA025M Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 25V AXIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia x 1.220" L (16.00mm x 31.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, ESR (Equivalent Series Resistance): 111mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.2 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.38 A @ 50 kHz.
Weitere Produktangebote 338TMA025M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
338TMA025M 338TMA025M Hersteller : Cornell Dubilier Knowles TMA.pdf Description: CAP ALUM 3300UF 20% 25V AXIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia x 1.220" L (16.00mm x 31.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
ESR (Equivalent Series Resistance): 111mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.2 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.38 A @ 50 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
338TMA025M 338TMA025M Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor TMA.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded 3300uF 25V 20% tol. ELECTROLYTIC