Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TWAA336K075CBSZ0000
TWAA336K075CBSZ0000
TWAA336K075CBSZ0000 KYOCERA AVX Components
twa-e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Wet 33uF 75V 10% (4.78 X 11.51mm) Axial 2.5 Ohm 125°C Tray
auf Bestellung 279 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TWAA336K075CBSZ0000 KYOCERA AVX Components
Description: WET TANT CAP, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Wet Tantalum, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.188" Dia x 0.453" L (4.78mm x 11.51mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm @ 120Hz, Manufacturer Size Code: A, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 75 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TWAA336K075CBSZ0000 TWAA336K075CBSZ0000 Hersteller : KYOCERA AVX Components twa-e.pdf Cap Tant Wet 33uF 75V 10% (4.78 X 11.51mm) Axial 2.5 Ohm 125°C Tray
auf Bestellung 279 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
TWAA336K075CBSZ0000 TWAA336K075CBSZ0000 Hersteller : KYOCERA AVX TWA-E.pdf Description: WET TANT CAP
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability, Wet Tantalum
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.188" Dia x 0.453" L (4.78mm x 11.51mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm @ 120Hz
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 75 V
auf Bestellung 120 Stücke:
TWAA336K075CBSZ0000 TWAA336K075CBSZ0000 Hersteller : Kyocera AVX TWA_E-3165484.pdf Tantalum Capacitors - Wet 75V 33uF ESR=2.5ohms 10% T1
auf Bestellung 156 Stücke:
33uF 75V size-A 10% (TWAA336K075CBSZ0000 – AVX)