Produkte > GRAYHILL INC. > 34ADP25B1M1GT
34ADP25B1M1GT Grayhill Inc.
Toggle_34A.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V