Produkte > GRAYHILL > 34ASP32B3M2QT
34ASP32B3M2QT
34ASP32B3M2QT Grayhill
Toggle_34A-335568.pdf
Hersteller: Grayhill
Toggle Switches TOG,MINI,SPDT,O-O-O,T,PC,SL
auf Bestellung 78 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 34ASP32B3M2QT Grayhill
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 5A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Circuit: SPDT, Switch Function: On-Off-On, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Bushing Thread: 1/4-40, Actuator Length: 6.86mm, Actuator Type: Standard Round, Panel Cutout Dimensions: Circular - 6.35mm Dia, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 28 V.
Weitere Produktangebote 34ASP32B3M2QT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
34ASP32B3M2QT Hersteller : Grayhill Inc. 34a-datasheet.pdf Description: SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 5A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount
Circuit: SPDT
Switch Function: On-Off-On
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Bushing Thread: 1/4-40
Actuator Length: 6.86mm
Actuator Type: Standard Round
Panel Cutout Dimensions: Circular - 6.35mm Dia
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 28 V