3502ABAU
3502ABAU Switchcraft Inc.
3502A_Series_CD.pdf?4658
Hersteller: Switchcraft Inc.
Description: CONN RCA PLUG MONO 2COND
Packaging: Bulk
Connector Type: Phono (RCA) Plug
Gender: Male
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions/Contacts: 2 Conductors, 2 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Signal Lines: Mono
Termination: Solder Cup
Industry Recognized Mating Diameter: 3.20mm ID, 9.00mm OD (RCA)
auf Bestellung 476 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3502ABAU Switchcraft Inc.
Description: CONN RCA PLUG MONO 2COND, Packaging: Bulk, Connector Type: Phono (RCA) Plug, Gender: Male, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions/Contacts: 2 Conductors, 2 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Signal Lines: Mono, Termination: Solder Cup, Industry Recognized Mating Diameter: 3.20mm ID, 9.00mm OD (RCA).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3502ABAU 3502ABAU Hersteller : Switchcraft 3502A_Series_CD.pdf RCA Phono Connectors Au HD LONG PLUG BLK.