Produkte > CNC TECH > 3530-18-1-0500-007-1-TS
3530-18-1-0500-007-1-TS
3530-18-1-0500-007-1-TS CNC Tech
3530-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG GRN FOOT
Packaging: Spool
Voltage: 600V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber
Conductor Strand: 34/0.0071"
Operating Temperature: 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.110" (2.79mm)
Ratings: UL Style 3530
Jacket (Insulation) Thickness: 0.031" (0.80mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Green
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3530-18-1-0500-007-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG GRN FOOT, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 600V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Conductor Strand: 34/0.0071", Operating Temperature: 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.110" (2.79mm), Ratings: UL Style 3530, Jacket (Insulation) Thickness: 0.031" (0.80mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Green.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 600V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 18 AWG
Conductor Strand: 34/0.0071"
Operating Temperature: 150°C
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 3530