Produkte > CNC TECH > 355-28-18-GR-00012
355-28-18-GR-00012 CNC Tech
355-28-xx-GR-00012.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: CABLE ASSY DIP IDC 12POS 12"
Packaging: Bulk
Connector Type: Ribbon Cable, DIP Header
Contact Finish: Tin
Length: 1.00' (304.80mm)
Number of Positions: 18
Number of Rows: 2
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm)
Part Status: Obsolete
auf Bestellung 497 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 355-28-18-GR-00012 CNC Tech
Description: CABLE ASSY DIP IDC 12POS 12", Packaging: Bulk, Connector Type: Ribbon Cable, DIP Header, Contact Finish: Tin, Length: 1.00' (304.80mm), Number of Positions: 18, Number of Rows: 2, Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm), Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm), Part Status: Obsolete.