Produkte > SWITCHCRAFT > 35HDBAUS
35HDBAUS
35HDBAUS Switchcraft
35hd_series_cd-2942932.pdf
Hersteller: Switchcraft
Phone Connectors 3.5mm PLUG SML HANDL
auf Bestellung 730 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 35HDBAUS Switchcraft
Description: CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND, Packaging: Bulk, Connector Type: Phone Plug, Gender: Male, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: 0°C ~ 66°C, Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 3 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS), Termination: Solder, Actual Diameter: 0.138" (3.50mm), Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
35HDBAUS 35HDBAUS Hersteller : Switchcraft Inc. 35hd_series_cd.pdf?4562 Description: CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
Packaging: Bulk
Connector Type: Phone Plug
Gender: Male
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: 0°C ~ 66°C
Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 3 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS)
Termination: Solder
Actual Diameter: 0.138" (3.50mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
Part Status: Active
auf Bestellung 108 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
35HDBAUS 35HDBAUS Hersteller : SWITCHCRAFT/CONXALL 35hd_series_cd.pdf?4562 Description: SWITCHCRAFT/CONXALL - 35HDBAUS - CONNECTOR, 3.5MM PLUG SMALL HA 20C2093
tariffCode: 85366990
productTraceability: No
Kontaktüberzug: Gold Plated Contacts
rohsCompliant: Y-EX
Ausführung: Plug
Anzahl der Kontakte: 3Kontakt(e)
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Steckverbindermaterial: Brass Body
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Pindurchmesser: 3.5mm