Produkte > SWITCHCRAFT > 35HDLBAUS
35HDLBAUS
35HDLBAUS Switchcraft
35H.pdf
Hersteller: Switchcraft
Phone Connectors 3.5mm Locking Blk Body Gld Pin
auf Bestellung 114 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 35HDLBAUS Switchcraft
Description: CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND, Packaging: Bulk, Connector Type: Phone Plug, Gender: Male, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 3 Contacts, Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS), Termination: Solder Eyelet(s), Actual Diameter: 0.139" (3.53mm), Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
35HDLBAUS 35HDLBAUS Hersteller : Switchcraft Inc. 35HDL_SERIES_CD.PDF?4557 Description: CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination: Solder Eyelet(s)
Actual Diameter: 0.139" (3.53mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
Part Status: Active
auf Bestellung 121 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
tariffCode: 85366990
productTraceability: No
Kontaktüberzug: Gold Plated Contacts
directShipCharge: 25
Pindurchmesser: 3.5mm