Produkte > SWITCHCRAFT > 35HDLSAU12
35HDLSAU12
35HDLSAU12 Switchcraft
35HDLS_SERIES_CD-2942912.pdf
Hersteller: Switchcraft
Phone Connectors 3.5MM LCK SLD STEREO PLG .12 GOLD
auf Bestellung 6 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 35HDLSAU12 Switchcraft
Description: 3.5MM LCK SLD STEREO PLUG .12 GO, Packaging: Bulk, Features: Locking, Sealed, Strain Relief, Connector Type: Phone Plug, Gender: Male, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 3 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS), Termination: Solder Eyelet(s), Actual Diameter: 0.140" (3.56mm), Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
35HDLSAU12 35HDLSAU12 Hersteller : Switchcraft Inc. nods.pdf Description: 3.5MM LCK SLD STEREO PLUG .12 GO
Packaging: Bulk
Features: Locking, Sealed, Strain Relief
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 3 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS)
Termination: Solder Eyelet(s)
Actual Diameter: 0.140" (3.56mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
Part Status: Active
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
35HDLSAU12 35HDLSAU12 Hersteller : SWITCHCRAFT/CONXALL nods.pdf Description: SWITCHCRAFT/CONXALL - 35HDLSAU12 - 3.5MM LCK SLD STEREO PLUG .12 GOLD, ROHS 98AC7926
tariffCode: 85366990
productTraceability: No
Kontaktüberzug: Gold Plated Contacts
directShipCharge: 25
Pindurchmesser: 3.5mm