35HDLSN12
35HDLSN12 SWITCHCRAFT/CONXALL
nods.pdf
Hersteller: SWITCHCRAFT/CONXALL
Description: SWITCHCRAFT/CONXALL - 35HDLSN12 - 3.5MM LCK SLD STEREO PLUG, .12 TIN, ROHS 98AC7929
tariffCode: 0
productTraceability: No
Kontaktüberzug: Tin Plated Contacts
rohsCompliant: Y-EX
Ausführung: Plug
Anzahl der Kontakte: 3Kontakt(e)
euEccn: NLR
Steckverbindermaterial: Copper Alloy Body
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Pindurchmesser: 3.5mm
usEccn: EAR99
Steckverbindermontage: Cable Mount
Produktpalette: 35HDLS Series
SVHC: Lead
auf Bestellung 23 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 35HDLSN12 SWITCHCRAFT/CONXALL
Description: 3.5MM LCK SLD STEREO PLUG, .12 T, Packaging: Bulk, Features: Locking, Sealed, Strain Relief, Connector Type: Phone Plug, Gender: Male, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 3 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS), Termination: Solder Eyelet(s), Actual Diameter: 0.140" (3.56mm), Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone.
Weitere Produktangebote 35HDLSN12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
35HDLSN12 35HDLSN12 Hersteller : Switchcraft 35HDLS_SERIES_CD-1536600.pdf Phone Connectors 3.5MM LCK SLD STEREO PLG .12 TIN
auf Bestellung 73 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
35HDLSN12 35HDLSN12 Hersteller : Switchcraft Inc. nods.pdf Description: 3.5MM LCK SLD STEREO PLUG, .12 T
Packaging: Bulk
Features: Locking, Sealed, Strain Relief
Connector Type: Phone Plug
Gender: Male
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 3 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS)
Termination: Solder Eyelet(s)
Actual Diameter: 0.140" (3.56mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone