35HDLSN17
35HDLSN17 Switchcraft Inc.
nods.pdf
Hersteller: Switchcraft Inc.
Description: 3.5MM LCK SLD STEREO PLUG, .17 T
Features: Locking, Sealed, Strain Relief
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 3 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS)
Termination: Solder Eyelet(s)
Actual Diameter: 0.140" (3.56mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
auf Bestellung 72 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 35HDLSN17 Switchcraft Inc.
Description: 3.5MM LCK SLD STEREO PLUG, .17 T, Features: Locking, Sealed, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Phone Plug, Gender: Male, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 3 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS), Termination: Solder Eyelet(s), Actual Diameter: 0.140" (3.56mm), Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone.
Weitere Produktangebote 35HDLSN17
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
35HDLSN17 35HDLSN17 Hersteller : SWITCHCRAFT/CONXALL nods.pdf Description: SWITCHCRAFT/CONXALL - 35HDLSN17 - 3.5MM LCK SLD STEREO PLUG, .17 TIN, ROHS 98AC7931
tariffCode: 0
productTraceability: No
Kontaktüberzug: Tin Plated Contacts
euEccn: NLR
isCanonical: Y
directShipCharge: 25
Pindurchmesser: 3.5mm
usEccn: EAR99
Steckverbindermontage: Cable Mount
Produktpalette: 35HDLS Series
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
35HDLSN17 35HDLSN17 Hersteller : Switchcraft 35HDLS_SERIES_CD-1536600.pdf Phone Connectors 3.5MM LCK SLD STEREO PLG .17 TIN