Produkte > SWITCHCRAFT > 35RAPC2BV4
35RAPC2BV4
35RAPC2BV4 Switchcraft
35rapc__v4_cd-2942951.pdf
Hersteller: Switchcraft
Phone Connectors 3.5mm STEREO VERT PHONE JACK
auf Bestellung 998 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 35RAPC2BV4 Switchcraft
Description: CONN JACK STEREO 3.5MM R/A, Packaging: Bulk, Features: Mounting Hardware, Thread Lock, Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle, Shielding: Unshielded, Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 3 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS), Termination: Solder, Actual Diameter: 0.142" (3.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
35RAPC2BV4 35RAPC2BV4 Hersteller : Switchcraft Inc. 35rapc__v4_cd.pdf?4720 Description: CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Packaging: Bulk
Features: Mounting Hardware, Thread Lock
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Shielding: Unshielded
Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 3 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS)
Termination: Solder
Actual Diameter: 0.142" (3.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
Part Status: Active
auf Bestellung 11881 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
tariffCode: 85366930
productTraceability: No
Kontaktüberzug: Silver Plated Contacts
rohsCompliant: YES
Ausführung: Jack
Anzahl der Kontakte: 3Kontakt(e)
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Steckverbindermaterial: Plastic Body
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Pindurchmesser: 3.5mm