Produkte > SWITCHCRAFT INC. > 35RASMT4BHNTRX
35RASMT4BHNTRX
35RASMT4BHNTRX Switchcraft Inc.
35rasmt4bhntrx_cd.pdf?4702
Hersteller: Switchcraft Inc.
Description: CONN JACK STEREO 3.5MM SMD R/A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 5 Contacts
Internal Switch(s): Two Switches
Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS)
Termination: Solder
Actual Diameter: 0.142" (3.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
Part Status: Active
auf Bestellung 37100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 700
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 35RASMT4BHNTRX Switchcraft Inc.
Description: CONN JACK STEREO 3.5MM SMD R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 5 Contacts, Internal Switch(s): Two Switches, Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS), Termination: Solder, Actual Diameter: 0.142" (3.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
35RASMT4BHNTRX 35RASMT4BHNTRX Hersteller : Switchcraft Inc. 35rasmt4bhntrx_cd.pdf?4702 Description: CONN JACK STEREO 3.5MM SMD R/A
Features: Board Guide
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Shielding: Unshielded
Termination: Solder
Part Status: Active
auf Bestellung 38198 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
35RASMT4BHNTRX 35RASMT4BHNTRX Hersteller : Switchcraft 35rasmt4bhntrx_cd.pdf Phone Connectors SMT 3.5MM PHONE JACK
35RASMT4BHNTRX 35RASMT4BHNTRX Hersteller : SWITCHCRAFT/CONXALL 35rasmt4bhntrx_cd.pdf?4702 Description: SWITCHCRAFT/CONXALL - 35RASMT4BHNTRX - CONNECTOR, SMT 3.5MM PHONE JACK 65K8584
tariffCode: 85366930
productTraceability: No
Kontaktüberzug: Gold Plated Contacts
rohsCompliant: NO
Ausführung: Jack
Anzahl der Kontakte: 5Kontakt(e)
euEccn: NLR
Steckverbindermaterial: Thermoplastic Body
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
directShipCharge: 25
Pindurchmesser: -
usEccn: EAR99
Steckverbindermontage: Surface Mount
Produktpalette: -
auf Bestellung 371 Stücke:
35RASMT4BHNTRX 35RASMT4BHNTRX Hersteller : Switchcraft 3edg4.pdf Conn 3.5MM Stereo Jack F 3 POS Solder RA SMD 5 Terminal 1 Port T/R
Produkt ist nicht verfügbar