380LQ221M400J022
380LQ221M400J022 Knowles / Illinois Capacitor
380LQ.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 400V 220uF 25X30
auf Bestellung 1707 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 380LQ221M400J022 Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 905mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 400 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.49 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.09 A @ 20 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
380LQ221M400J022 380LQ221M400J022 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 380LQ.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 400V 220uF 25X30
auf Bestellung 2224 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
380LQ221M400J022 380LQ221M400J022 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 380LQ.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 400V 220uF 25X30
380LQ221M400J022 380LQ221M400J022 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 380LQ.pdf Description: CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 905mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.49 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.09 A @ 20 kHz