Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > 380LX221M500A032
380LX221M500A032
380LX221M500A032 Cornell Dubilier - CDE
380-382.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 220uF 500V 20%
auf Bestellung 23 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 380LX221M500A032 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 220UF 20% 500V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 754mOhm, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.378" (35.00mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote 380LX221M500A032
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
380LX221M500A032 380LX221M500A032 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 380-382.pdf Description: CAP ALUM 220UF 20% 500V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 754mOhm
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.378" (35.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 500 V